Lukáš Bartuněk Kateřina Bartuněk

 

Vyberte si ze služeb, které nabízíme.

 

Předvádíme vystoupení

 
Vystoupení, show, ukázky

Obohaťte svůj ples či večírek atraktivní show plnou akrobacie. Nabízíme taneční ukázky světového formátu, se kterými jsme dosáhli mnoho úspěchů. Show dance je naší oblíbenou činností a naše láska k této disciplíně se promítá i na našem výkonu. Nabízíme rozmanité spektrum tanečních ukázek. Naše vystoupení jsou dramatická a vášnivá, elegantní a velmi klasická, ale i zábavná a vtipná.

Více...

 

Naše vystoupení

Vyučujeme páry, jednotlivce a skupiny

 
Výuka, lekce, kurzy, taneční, PRO-AM

V Taneční škole Maestro vyučujeme kurzy pro jednotlivce, páry a děti. Nabízíme soukromé lekce jak pro úplné začátečníky, tak pro vyspělé soutěžní páry všech věkových kategorií. Specializujeme se na latinsko-americké a standardní tance, dále učíme a tančíme street dance, salsu a zumbu.

Přejít na TŠ Maestro >>

 

Naše kurzy v TŠ Maestro

Stavíme choreografie na zakázku

 
Choreografie a vystoupení na zakázku

Máme bohaté zkušenosti s tvorbou choreografií všeho druhu. Vytvořili jsme několik úspěšných maturitních předtančení pro závěrečné plesy středních škol. Pro šťastně zamilované páry jsme sestavili nespočet originálních svatebních tanců. Mezi naše zákazníky patří i skupiny přátel, s kterými jsme secvičili choreografie na oslavu narozenin jako překvapení pro oslavence. Také je možné udělat vystoupení ve stylu StarDance, tedy s jedním z nás nacvičit show ve vztahu PRO-AM, nebo-li profesionál-amatér.

Naše choreografie