Lukáš Bartuněk Kateřina Hrstková

 

Shlédněte naše vystoupení, které můžeme zatančit na Vaší akci.

 

Transformers

 
Bartuněk Hrstková - Show Transformers

Původní show "Transformers" bylo vytvořeno pro účast na mistrovství světa 2013 v Pekingu a na světových hrách 2013 v Kaohsiungu. Lukáš a Kateřina se s ním v obou soutěžích probojovali do finále. Lukáš s Kateřinou tuto show nepoužili na mistrovství ČR, kvůli účasti Lukáše v televizní show StarDance. Proto se rozhodli tuto show "oprášit" a po pár změnách s ní získali již čtvrtý titul mistrů ČR v ShowDance. Show je postavená na námět stejnojmenného filmu. Kromě zajímavých hudebních a tanečních efektů se tancem prolíná souboj mezi zlým Decepticonem (Lukáš) a hodným Autobotem (Kateřina). Ze začátku to vypadá, že zlo zvítězí, ale nakonec je poraženo a nejen to. Kladného Autobota se svého soupeře zželí a přetvoří ho na svého spojence, aby bojovali bok po boku. Boj budoucnosti začíná.

<< Zpět k nabídceVideo

 

Kráska a Zvíře

 
Bartuněk Hrstková - Show Kráska a Zvíře

Show "Kráska a Zvíře" bylo vytvořeno pro účast na mistrovství České republiky ShowDance Latin 2015 na Mezinárodním tanečním festivalu v Ústí nad Labem, kde jsme vyhráli. Příběh Krásky a Zvířete je známý nejspíše všem, ať to byla kreslená pohádka od Disney, film Panna a Netvor v českém podání, nebo ta nejnovější z francouzské produkce. Každým z těchto příběhů jsme se nechali inspirovat k vytvoření této mistrovské show. Příběh začíná Kateřinou, která se ztratí. Zvíře ji zachrání a odnese k sobě do hradu. Kráska po probuzení hledá svého zachránce, ale Zvíře se schovává ve stínu aby jej nespatřila. Nakonec ho přeci jen uvidí, ale neuteče, protože se do něj zamiluje. I přes krizi, která donutí Zvíře Krásku vyhostit, se pak Kráska vrátí zpět. Ale to už je pozdě. Zvíře žalem umírá. Skončí tento příběh tragicky, nebo láska zvítězí? Uvidíte sami...

<< Zpět k nabídceVideo

 

Zombie

 
Bartuněk Hrstková - Show Zombie

Show "Zombie" bylo vytvořeno pro účast na mistrovství České republiky ShowDance Latin 2014 na Mezinárodním tanečním festivalu v Ústí nad Labem, kde jsme vyhráli. Choreografie je postavená na hororovém příběhu. Lehce opilá Kateřina se vrací z párty domů a ztratí se. Po cestě narazí na zombíka (Lukáš). Začíná útěk a boj o přežití. Nakonec se Kateřině podaří zombíka přemoct, ale ne úplně. Zombie se k ní dobelhá a kousne ji do ruky. Kateřina se pomalu změní také na zombíka a spolu zalezou do hrobu. A pokud je někdo nepřemohl terorizují svět dodnes.

<< Zpět k nabídceVideo

 

Catch Me If You Can

 
Bartuněk Hrstková - Show Catch Me If You Can

Show "Catch Me If You Can" bylo vytvořeno pro účast na mistrovství světa 2012 v Pekingu. Lukáš a Kateřina se s ním v Pekingu probojovali až do finále. V listopadu 2012 si s touto show vytančili i titul mistrů ČR. Celým vystoupením se prolíná hudba s filmu Mission Imposible. Hlavní zápletka je založená na honičce mezi vychytralou zlodějkou diamantů a statečným policistou. Show je plná překvapivých zvratů, efektivních akrobatických zvedaček a vtipných scének.

<< Zpět k nabídceVideoFoto

 

Zkrocení zlé ženy

 
Bartuněk Hrstková - Show Zkrocení zlé ženy

Show "Zkrocení zlé ženy" na motivy slavné Shakespearovi hry byla úplně prvním výtvorem Lukáše a Kateřiny. Během tohoto vystoupení oba tanečníci několikrát rychle a překvapivě změní kostým a k vidění je v něm i nespočet akrobatických prvků a zvedaček. Na začátku vystoupení se představí spanilá a lehce nafoukaná krasavice, jejíž srdce se snaží získat ušlechtilý mladý muž. Jeho láska je však krásné ženě lhostejná, zajímají jí více hmotné dary než mužovy city. Tato lhostejnost muže rozlítí, čímž se mezi oběma rozpoutá boj o dominanci v páru a ve vzájemném vztahu. Žena si s mužem místy pohrává a lstivě využívá svých ženských předností. Na konci vystoupení se však žena opět ukáže v pravém světle, což si muž nenechá líbit a nakonec jí úspěšně zkrotí.

<< Zpět k nabídceVideo

 

Crash

 
Bartuněk Hrstková - Show Crash

Show "Crash" byla vytvořena pro natáčení udílení cen za taneční ligu 2008. Kvůli požadavkům české televize musela být show dlouhá maximálně 90 vteřin, proto je toto vystoupení od začátku až do konce plné dynamických změn a akrobatických prvků. Název je odvozen od speciální hudby, která je tvořena ze zvuků jezdících a bourajících aut a přináší tak celému show netradiční a atraktivní atmosféru.

<< Zpět k nabídceVideo

 

Figurální valčík

 
Bartuněk Hrstková - Show Figurální valčík

Toto vystoupení je prvním a zatím i posledním show ve standardních tancích, které jsme vytvořili. Akrobatické prvky a klasické valčíkové variace se zde dokonale propojují s hudbou.

<< Zpět k nabídceVideo

 

Ukázky latinsko-amerických tanců

 
Bartuněk Hrstková - Ukázky latinsko-amerických tanců

Obohaťte svůj ples či večírek ukázkami latinsko-amerických tanců. Diváky seznámíme se všemi pěti tanci: samba, chacha, rumba, paso doble a jive.

<< Zpět k nabídceVideo

Kde jsme již vystupovali